Plan lekcji Gimnazjum nr 6 Plan lekcji Szkoła Podstawowa nr 13 Zastępstwa Gimnazjum nr 6 Zastępstwa Szkoła Podstawowa nr 13 Dziennik elektroniczny
Strona główna
Kontakt
Szkoła Podstawowa Nr 13 Im  Polskich OlimpijczykówSzkoła Podstawowa Nr 13 Im  Polskich OlimpijczykówSzkoła Podstawowa Nr 13 Im  Polskich Olimpijczyków
W dniu 17.09.2018 r odbyły się wewnątrzszkolne zawody LA – bieg na dystansie 200 m - klasy I  oraz klasy II i III – na dystansie 300 m.
 
Klasa I (rok urodzenia 2011)
1. Piotr Farion kl.1a – 0.41,72 -  I miejsce
2. Michał Teska kl. 1B – 0.45,49 -  II miejsce
3. Olaf Kosior kl 1b – 0.46,17 - III miejsce
4. Stanisław Kołatek kl. 1A – 0.46,89
5. Filip Zieliński 1a – 0.47,58 
6. Miłosz Morawiec kl.1c – 0.49,94
7. Kard Toszek kl.b – 0.50.40
8. Michał Syktus kl.a – 0.51,52
9. Seweryn Hercka kl.c – 0.52,70
10. Rafał Siwek kl.1a – 0.53,58
11. Sajewicz Filip kl.1c – 1.00,00
 
1. Milena Dąbrowska kl.1a – 0. 45,32 - I miejsce
2. Liliana Szpryngier kl. 1b – 0.51,82 - II miejsce
3. Magdalena Motyka kl. 1b – 0.52,42 - III miejsce
4. Alicja Kołatek kl.1a – 0.53,29
5. Lena Żebrowska kl.1a – 0.56,42
6. Emilia Krzempek kl. 1c – 0.57,65
7. Marcelina Szot kl.1c – 0.58,03
8. Laura Skórzybót kl.1c -0.59,16
 
Klasa II (rok urodzenia 2010)
 
1. Porębski Kryspin kl 3a – 1.04,95 - I miejsce
2. Czubała Igor kl. 2a – 1.05,85 - II miejsce
3.Wyka Wiktor kl. 2c – 1.09,64 - III miejsce
4. Batko Tomasz kl.2c – 1.10,28
5. Maciejczak Ilian kl. 2b – 1.10,75
6. Bojko Paweł kl.2a – 1.12,11
7.  Trybała Szymon kl. 2a – 1,13,80
8.  Miłosz Motyka kl. 2c – 1,14,92
9.Kapias Stanisław kl. 2c – 1.15,28
10. Kurianowicz Przemysław kl. 2c – 1.17,04
11. Jadasz Nataniel kl. 3a – 1,18,89 
12. Grzelak Szymon kl.2b – 1. 27,76
13. Boczek Igor kl.2b – 1.29,37
14. Stępiński Igor kl. 2a – 1.39,11
 
1. Molińska Inga kl. 2c 1.04,94 - I miejsce
2. Żak Natalia kl. 2c – 1.15,48 -II miejsce
3. Cebula Ola kl. 2c – 1.15,73 - III miejsce
4. Kędzierska Nikola kl. 3a – 1.16,36
5. Aleksandra Basek kl. 2c – 1,20,61
6. Żyguła Barbara kl. 2b – 1.21,18
7. Pyrk Dominika kl.2b – 1.22,01
8. Polak Zuzanna kl 2a – 1.22,70
9. Burek Lena kl. 2a -1.25,78
10 Kolarczyk Milena kl 2a – 1.26,71.
11. Maja Witkowska 1b – 1.27,47
12. Radziszewska Angelika kl.2c – 1.31,32
 
Klasa III (rok urodzenia 2009)
1. Szyszka Igor 3a – 1.02,30 – I miejsce
2. Kowalski Bartosz 3a – 1.10,23 - II miejsce
3. Kędzierski Oliwer 3a – 1,10,62 - III miejsce
 
1. Julia Wrześniak 3a – 1,34,30 - I miejsce
 
organizatorzy: Ewelina Nowak, Marta Basek
 
 
Copyright © by Zespół Szkół nr 6 / All rights Reserved