GRATULACJE dla HANI SZOT

Hanna Szot -uczennica klasy VIIIb  została laureatką powiatowego konkursu "o Nowej Zelandii-OPINIE".W kategorii szkół podstawowych zajeła I miejsce. Podczas festiwalu podróży i nauki  w Miejskim Ośrodku Kultury odebrała nagrodę od przedstawiciela szkoły językowej CONECT – kurs języka angielskiego.

W czwartek 15 listopada w naszej szkole odbył się powiatowy konkurs geograficzny – "o Nowej Zelandii-OPINIE". Do konkursu przystąpili uczniowie z 6 żorskich szkół -gimnazjaliści i uczniowie klas VII iVIII.

W scenerii wioski Hobitów uczniowie pisali test  i układali mapę Nowej Zelandii.

W konkursie przyznano nagrody w kategorii: szkół podstawowych i gimnazjów.

Nasza uczennica – Hanna Szot z klasy VIIIa – zajeła I miejsce. GRATULUJEMY.

Konkursowi towarzyszyła wystawa fotograficzna "Nowa Zelandia w fotografii.."

a całość obsługiwały piękne elfki- dziewczyny z klasy IIIa gimnazjum.