10 grudnia w Kinie "Na Starówce" odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego  na plakat pt. "Moje bezpieczne miasto". Uczniowie żorskich szkół odebrali je z rąk Wiceprezydenta Miasta Żory, Przewodniczącego Stowarzyszenia "Bezpieczne Miasto" w Żorach oraz Komendanta Miejskiego Policji w Żorach. Wśród wszystkich laureatów znalazło się duże grono naszych uczniów, a nasza szkoła otrzymała dyplom za najliczniejszy udział w konkursie.

W kategorii kl. I-III uczniowie:

Ewa Hojka,

Natalia Żak,

Michał Flasz ,

Miłosz Motyka,

Rafał Siwek,

otrzymali wyróżnienie w konkursie.

W kategorii kl. IV-VIII:

I miejsce: Kajetan Borgiel z kl. V e
III miejsce: Kacper Biały z kl. V d

Wyróżnienia: Zuzanna Dąbrowska, Julia Dobosz, Aleksandra Maziarek, Emil Szady, Michał Zniszczoł.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

--> GALERIA