Rok szkolny 2018/19 możemy już uznać za rozpoczęty. 3 września naukę rozpoczął ostatni już rocznik gimnazjum, klasy czwarte zasiliło spore grono sportowców, a klasy ósme czeka pierwszy egzamin zewnętrzny. W klasach pierwszych naukę rozpoczęli uczniowie, którym ten dzień zapewne na długo pozostanie w pamięci.
          Zmieniło się także nieco grono pedagogiczne. Pracę w naszej szkole rozpoczęli: p. Katarzyna Gumułka, p. Renata Rokita, p. Anna Śliwczyńska, p. Joanna Żarczyńska-Jędrzejczak oraz p. Mirosław Fojcik.
           Budynek został dostosowany do nowych potrzeb: powstał nowy pokój nauczycielski, jedna biblioteka, gabinet pedagogów znajduje się teraz na pierwszym piętrze segmentu B, a gabinet psychologów na parterze w segmencie C. Powstało kilka nowych sal lekcyjnych, które z pewnością podwyższą komfort nauki dla uczniów i pracy dla nauczycieli.

Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny przyniesie wszystkim wiele radości i satysfakcji.