Aktualno¶ci

Aktualno¶ci

[Rok szkolny 2007/08]     [Rok szkolny 2008/09]     [Rok szkolny 2009/10]
[Rok szkolny 2010/11]     [Rok szkolny 2011/12]

SZKOLNY ETAP MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU BIBLIOTECZNEGO "CZYTAM, BO..."

2 III 2018 r.

Rozstrzygnięto szkolny etap Międzyszkolnego Konkursu Bibliotecznego „Czytam bo...” Laureatami tego etapu zostali następujący uczniowie:
1 miejsce – Alan Tekiela kl. 5 A
2 miejsce – Monika Korona kl. 5 A
2 miejsce – Aleksandra Maziarek kl. 7C
Trzeciego miejsca nie przyznano. Uczniom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejny etap. Prace konkursowe laureatów etapu szkolnego wezmą udział w etapie międzyszkolnym, którego organizatorem jest Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku we współpracy z Rybnickim Oddziałem Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich, Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną w Rybniku oraz Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką w Rybniku!

SZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY ORGANIZOWANY W RAMACH OBCHODÓW DNIA BEZPIECZNEGO INTERNETU

28 II 2018 r.

Dnia 26 lutego 2018 r. został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Informatyczny, kierowanym do uczniów naszej szkoły. Konkurs organizowany był w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu. Zadaniem konkursowym było wykonanie gry planszowej, promującej bezpieczeństwo i kulturę w Internecie. Napłynęło wiele ciekawych prac. Wykonane w konkursie gry planszowe, promujące bezpieczeństwo i kulturę w Internecie, będą wykorzystywane do promocji zagadnienia na zajęciach lekcyjnych lub pozalekcyjnych.
A oto zwycięzcy i wyróżnieni w konkursie:
Laureaci konkursu:
1 miejsce Aleksandra Maziarek kl. 7C
2 miejsce Kacper Biały kl. 4D
2 miejsce Julia Palczewska i Martyna Bembenek kl. 5A
3 miejsce Hanna Filipiak i Julia Polak kl. 6B
Wyróżnienia uzyskali:
Kajetan Borgiel kl. 4E
Dominika Szweda kl. 5C
Amelia Jakuszewska i Martyna Małolepszy kl. 6A
Mikołaj Włodarczyk kl. 4D i Karolina Melnicka kl. 5A
Zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy pomysłowości, jaką włożyli w realizację zadania konkursowego!

UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA PIERWSZOKLASISTÓW NA RYCERZY KSIĄŻKI

8 XI 2017 r.

Dnia 15 grudnia uczniowie klas pierwszych zostali pasowani na Rycerzy Książki. Uroczystość odbyła się podczas przedstawienia, które przygotowali uczniowie klasy 5 A oraz 5 B pod kierunkiem p. E. Guznowskiej. Na uroczystość tą przybyli również rodzice pierwszoklasistów.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS BIBLIOTECZNY NA PLAKAT "CZYTAM BO..."

8 XI 2017 r.

Biblioteka SP-13 zaprasza wszystkich uczniów klas I-III oraz IV-VII naszej szkoły do wzięcia udziału w szkolnym etapieMiędzyszkolnego Konkursu „Czytam bo…”.
Zadanie konkursowe:
· technika wykonania plakatu dowolna
· format plakatu A3(blok rysunkowy – 420 x 297 mm)
· pracę należy wykonać samodzielnie z zachowaniem praw autorskich (prace zawierające naklejki, obrazki itp. oraz prace grupowe będą wykluczone z konkursu)
· terminy:
- składanie prac w bibliotece SP-13 – do dnia 10 stycznia 2018 r.
- ogłoszenie wyników szkolnego etapu – 19 styczeń 2018 r.
- etap międzyszkolny 13 luty 2018 r.
- finał konkursu i ogłoszenie wyników – 12 marzec 2018 r.
· szczegółowy regulamin dostępny jest w bibliotece SP-13, z którym należy się zapoznać.

Na zwycięzców czekają nagrody. ZAPRASZAMY!

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku we współpracy z Rybnickim Oddziałem Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich, Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną w Rybniku oraz Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką w Rybniku.!